Strona Główna

Znajdź dom w Beskidzie

Powrót Znajdź dom w Beskidzie Beskidy i podgórze O naszych usługach

Strona Główna Domy z bali drewnianych Działki Domy z bali do przeniesienia Domy murowane Mieszkania w BN Inne nieruchomości

DORADZAMY KLIENTOM JAK ZNALEŹĆ I KUPIĆ
WYMARZONY DOM W BESKIDZIE
NIE POŚREDNICZYMY W ZAWIERANIU TRANSAKCJI
POLECAMY NOTARIUSZY W BESKIDZIE NISKIM, KTÓRZY GWARANTUJĄ RZETELNOŚĆ TRANSAKCJI

O nas  Tu znajdziesz informacje o naszej misji, zakresie czynności doradczych, które podejmujemy
oraz uprawnienia do prowadzenia działalności, a także ceny naszych usług.


Nasza oferta:
Wszystkie Domy z bali Działki Domy murowane Do przeniesienia Inne Mieszkania

Poniżej nasza pełna oferta:

OSTATANIA SZANSA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ROLNEJ WG. STARYCH ZASAD.
OD 1 STYCZNIA 2016 BĘDZIE TO WYJĄTKOWO UTRUDNIONE!!!

Dom na półwyspie. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla, Głojsce. Budynek mieszkalny, wolnostojący. Dom położony, wraz z dwoma innymi domami, na terenie otoczonym z trzech stron strumieniem, tworzącym rodzaj półwyspu. Przy domu działka o powierzchni 15a (nieco dalej ok. 3 ha gruntów ornych, które można dokupić osobno. Więcej o działkach tu: Działki pod Psią Górą.) Dom z bali drewnianych o powierzchni 60m kw. Cena domu 33000 zł do negocjacji. Więcje tu: Dom na półwyspie

Działki pod Psią Górą. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla, Głojsce. Piękne działki budowlane, rekreacyjne i rolne w Beskidzie Niskim. Wspaniałe widoki na najpiękniejsze zakątki Beskidu Niskiego szczególnie urokliwy widok na Góre Cergową (716 m n.p.m.). Działki poza granicami zabudowań. W odległosci kilkuset metrów na południe i na północ od drogi Dukla - Nowy Żmigród. W pobliżu atrakcje turystyczne: Cmentarz Wojenny z I Wojny Światowej, wieża widokowa na górze Grzywackiej (567 m n.p.m.), wyciąg narciarski Chyrowa-SKI, Olchowiec ze słynnym odpustem łemkowskim "Kermeszem". Kilka kilometrów do Dukli i do Nowego Żmigrodu. W skład nieruchomości wchodzi również dom z bali drewnianych, który można dokupić osobno. Więcej o domu tu: Dom na półwyspie.
Cena działek 53000 zł do negocjacji. Więcej tu: Działki pod Psią Górą.

Działki Za Krzemianką. Pięknie położone działki w centrum Bekidu Niskiego. Powierzchnia 4,5ha, gmina Dukla. Wszystkie działki sąsiadują ze sobą.
1,66 ha, 1,49 ha - rolne. 0,25 ha, 0,27 ha, - rolne, z pełną możliwością odrolnienia - prawie płaskie, sąsiadujące z drogą publiczną (polną) i przylegające do działki zabudowanej, (w pierwszym przypadku) i do działki budowlanej( w drugim przypadku); prąd 220V przy granicach działek, w planie zagospodarowania zabudowa zagrodowa. 0,05 ha, 0,09 ha - budowlane z dostępem do asfaltowej drogi, prądu i sąsiedztwem działek zabudowanych.
1,01 ha(las) - (ok. 60 letni - buk, jawor,grab, sosna). Działki widokowe - wzniesione, północno-wschodni stok, koszone łąki. Do działek jest świetny dojazd drogą powiatową. Niedaleko Dukli. Wspaniałe widoki. NOWA Cena 158 000 pln. Więcej tu:Działki Za Krzemianką.

Działka Pod Bocianim Gniazdem. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Uście Gorlickie. Piękna, widokowa działka rekreacyjno-budowlana w Zdyni. Powierzchnia - 4,5ha. Działka na stoku o południowo-zachodnim, przez najniższe miejsce działki przepływa niewielki potoczek. Działka graniczy z drogą krajową do przejścia granicznego w Koniecznej (droga nawet w zimie odśnieżona i dobrze utrzymana, nie ma problemów z dojazdem). Więcej tu: Działka Pod Bocianim Gniazdem.

Stara Chyża. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dom z bali drewnianych, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego (tzw. Beskidu Dukielskiego). Działka malowniczo położona nad rzeczką płynaca w głębokim wąwozie. Piękne widoki na okoliczne szczyty gór. W najbliższym sąsiedztwie nie ma budynków. Dom leży na działce o powierzchni 0,12ha. Wybudowany w latach 20-tych XX wieku. Media: światło, woda ze studni, gaz ziemny na działce. Cena 83000złWięcej tu: Stara Chyża.

 

Dom z samotnią. Wołowiec. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Sękowa. Dom z bali drewnianych (nowe bale modrzewiowe - modrzew syberyjski) o powierzchni 180m2, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego wraz z drewnianym domkiem dla gości oraz samotnią na skraju lasu. Działka o powierzchni 0,33 ha. Wybudowany w 2012 roku. W budynku głównym znajdują się: na parterze kuchnia, łazienka i salon, na piętrze w formie antresoli - dwie sypialnie, łazienka i mansarda. Przy domu na całej długości zadaszony taras. Domek dla gości: w suterenie kotłownia, na parterze kuchnia i łazienka, na piętrze sypialnie. Media: woda, prąd trójfazowy gaz z butli, szambo. Dach pokryty papą bitumiczną a na papie dachówka ceramiczna. Dom sprzedawany jest z wyposażeniem: dwie kuchnie, trzy łazienki (w tym wanna z drewna orientalnego sprowadzona na indywidualne zamówienie), lodówka, meble. Miejsce atrakcyjne turystycznie a równocześnie cichy spokojny zakątek. Nowa cena (do negocjacji): 753 000 zł. Wiecej tu: Dom z samotnią.

Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 5. Drewno w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia użytkowa ok. 100m2.  Wymiary 12x8m. Wysokość pomieszczeń 2.80m. Bal o szer. 22cm. Stan techniczny bardzo dobry. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, więźba dachowa. 3 pokoje pokoje, kuchnia, sień. Zdrowe bale drewniane. Cena 8500 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 5

Działka nad Wadernikiem
Powierzchnia 4ha. Pięknie położona działka w centrum Beskidu Niskiego. Do działki jest świetny dojazd
drogą gminną. Niedaleko Dukli. Wspaniałe widoki na Piotrusia i Magurski Park Narodowy.
NOWA Cena 153 000 pln Więcej tu: Działka nad Wadernikiem

Dom z bali drewnianych nr 7 Chyża o powierzchni ok. 160 m2. Wymiary 18x8,5m. Okolice Brzozowa. Drewno w bardzo dobrym stanie.
Cena 9500 pln. Wiecej tu: Dom z bali drewnianych nr 7 (stara chyża)

Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 6. Okolice Leżajska. Dom z bali drewnianych. Dom z lat 50-tych ub. wieku o powierzchni ok. 65 m2.
Drewno w bardzo dobrym stanie. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, więźba dachowa.
Cena 16500 pln. Więcej tu:
Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 6.

Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 1. Stara łemkowska chyża z 1927r. Centrum Beskidu Niskiego. Kryty gontem sosnowym i papą.
Powierzchnia użytkowa ok. 150m2.  Wymiaryn 17x9m. Wysokość pomieszczeń 2.50m. Stan techniczny dobry. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, piec, gont. Cena 18000 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 1

Dom pod Siwą Górą. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Pięknie położony, budynek drewniany wraz drewnianym budynkiem gospodarczym. Działka przy budynkach 0,19ha. Wspaniałe widoki na okoliczne szczyty Beskidu Niskiego, ogród i potoczek. Podjazd dla niepełnosprawnych. Prąd, gaz na działce, woda ze studni. Stan techniczny - do remontu. Cena 33000zł do negocjacji. Więcej tu:Dom pod Siwą Górą.

Mieszkanie dwupokojowe w Komańczy o powierzchni 50m², bez czynszu, własnościowe, z garażem, piwnicą i własnym ogródkiem.  W jego skład wchodzą: przedpokój, kuchnia, łazienka, dwa pokoje (z przedpokoju wejście do łazienki, kuchni, sypialni i pokoju dziennego). Województwo Podkarpackie, Powiat Sanok, Gmina Komańcza. Mieszkanie po gruntownym remoncie przeprowadzonym ponad trzy lata temu. Wykonano równanie ścian, podwieszanie sufitu, w pokojach parkiety, w korytarzu i kuchni panele, w łazience płytki. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna. Wymienione na nowe okna PVC (Multi Sanok). Dwie duże szafy wnękowe (jedna w przedpokoju, druga z lustrem w sypialni). Kuchnia w zabudowie z kuchenką gazową i piekarnikiem, miejsce na zmywarkę i lodówkę (wszystkie szafki, półki, jadalnia wykonane na wymiar). W łazience kabina prysznicowa, umywalka, WC i miejsce na pralkę. Aktualnie odświeżone (ciepła, neutralna kolorystyka). Balkonik nakryty daszkiem. Grunt przynależny do mieszkania o wielkości 2,65 ar. Garaż blaszany. Drewniana altanka z wiatą na drzewo do kominka. Ogrzewanie mieszkania – centralne z kominka z płaszczem wodnym (grzejniki w każdym pomieszczeniu). Ciepła woda ogrzewana również kominkiem lub termą elektryczną. Gaz z butli (w miejscowości brak gazu ziemnego). Budynek mieszkalny korzysta z wody z własnego źródła. Odprowadzanie ścieków – kanalizacja.
Cena: 103 000 zł (w tym 3 tys. naszego wynagrodzenia). Wiecej tu: Mieszkanie dwupokojowe w Komańczy

Dom Malowany. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Pięknie położony, u stóp Góry Cergowej dom z bali drewnianych wybudowany w 1947 roku na działce o powierzchni 0,18ha. Trzy pokoje, kuchnia, sień, boisko. W dobrym stanie technicznym. Media: woda darmowa (pod własnym cisnieniem - źródlana), prąd, gaz ziemny. Podpiwniczony - piwnica pod całym domem. Malowanie ścuian i sufitów pokojów wykończone tradycyjnym, niespotykanym już dzisiaj wałkiem malarskim. Dom z dobrym dojazdem drogą asfaltową, ostatnie 50m drogą gruntową. Dom położony na skraju wsi, w poblizu szlaków turystycznych Beskidu Dukielskiego, w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na wschód od Dukli, z daleka od ruchliwych dróg. Do zamieszkania i użytkowania całorocznego. Cena 103tys. Więcej tu: Dom Malowany.

Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 4.
Powierzchnia użytkowa ok. 70m2.  Wymiary 9x7,5m. Wysokość pomieszczeń 2.50m. Stan techniczny bardzo dobry. Do wykorzystania w całości: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, piece. 3 piękne, białe piece kaflowe o niepowtarzalnej urodzie. Nowa cena!!! Tylko 7500 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 4.

Dom pod Skałką. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Uście Gorlickie. Działka budowlana o powierzchni 1,03 ha w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego, zabudowana domem z bali drewnianych, przeniesionym z innego miejsca. Dom w stanie surowym, dobry stan techniczny, pokryty dachówką ceramiczną. Działka znajduje się przy drodze, jest niezalesiona. Wspaniałe widoki na Rotundę, Gródek i Skałkę. Okolice Nowicy. Wiecej tu: Dom pod Skałką.
Cena 198 tys. zł do negocjacji.

Dom Na Wzgórzach. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród.
Dom z bali drewnianych
o powierzchni mieszkalnej ok. 60m2. Dom stoi na działce o powierzchni 0,05ha. położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na północny-wschód od Nowego Żmigrodu, z daleka od ruchliwych dróg. Do zamieszkania i użytkowania całorocznego. Media: woda pod własnym ciśnieniem, gaz ziemny, nowa instalacja elektryczna, Internet bezprzewodowy w zasięgu. Stan techniczny: nowe okna drewniane, nowa blacha na dachu, nowe rynny i okucia. Dla przeciwników sidingu informacja: stan bala pod sidingiem bardzo dobry. Znakomity punkt wypadowy na szklaki turystyczne Beskidu Niskiego i Bieszczadów. Dobre połączenie ze Słowacją (tylko 25 km do granicy w Barwinku). Zimą dojazd na bieżąco odśnieżany. Spokojna i cicha okolica. Malownicze łąki i lasy w bezpośrednim sąsiedztwie domu. Ośrodek sportów zimowych Chyrowa Ski w odległości 10 km. Znane uzdrowiska w okolicy: Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój. Dobre tereny na wyprawy rowerowe. Owocujące drzewa i krzewy. Cena 58 000zł - do niewielkiej negocjacji . Więcej tu: Dom Na Wzgórzach

Dom w Górach Iwelskich. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dom z bali drewnianych, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na północny-zachód od Dukli, z daleka od ruchliwych dróg. Atrakcyjna wieś letniskowa w Beskidzie Niskim, 5 km od Dukli, położona na szczycie wzniesienia, z pięknymi widokami i czystym górskim powietrzem. Dom z bali drewnianych oszalowany deskami o powierzchni mieszkalnej ok. 80m2, na działce o powierzchni 0,12ha. W skład nieruchomości wchodzi również  działka o powierzchni 0,34ha. Kuchnia, dwa pokoje, salon, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Dom posiada piec-kuchnię węglową oraz elektryczne panele grzewcze. Jest wyposażony w prąd trójfazowy, posiada gaz ziemny na działce oraz wodę ze studni. Dom jest w zaawansowanym remoncie: nowe okna, nowa łazienka, ściany i wylewki. Dom podpiwniczony, strych do zagospodarowania. Posesja czesciowo ogrodzona. Dach kryty blachą. Cena 173000zł do negocjacji. Więcej tu: Dom w Górach Iwelskich.

Działka budowlana nad Czarnym Potokiem. Województwo Podkarpackie, Powiat Przemyśl, Gmina Dubiecko. Teren atrakcyjny turystycznie. Pięknie położona nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 6,00ha: działka I o powierzchni 4,38ha, działka II o powierzchni  0,68ha i działka III o powierzchni 0,94ha. W skład działki I wchodzi 1,80 lasu z czego 1,14 to stary las liściasty, dolesiony: sosna, dąb, olcha czarna, brzoza, czereśnia, wierzba, osika. Grunty rolne IV klasy. 300m od drogi wojewódzkiej i najbliższego zabudowania. Cena 101000zł. Wiecej tu: Działka nad Czarnym Potokiem.

Dom z bali drewnianych do przeniesienia 3  
Dom z bali drewnianych. Powierzchnia użytkowa ok. 100m2.  Wymiary 12x8m
Stan techniczny bardzo dobry. Dach z blachy trapezowej. Pomieszczenie gospodarcze, sień, stajnia drewutnia. Piec kaflowy. NOWA Cena  9500 pln Więcej tu:Dom z bali drewnianych do przeniesienia III.  

Dom pod Kowalową.

Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Położony u podnóża Beskidu Dukielskiego dom z bali drewnianych wraz dwoma budynkami gospodarczymi na działce po powierzchni 0,21ha.
Budynek z pięknym gankiem, o powierzchni ok. 80 m2. Media: woda źródlana pod własnym ciśnieniem, prąd.
Piękna okolica na trasie turystycznej. 5km do Dukli, 8km do Nowego Żmigrodu, 20km do Krosna
Niedaleko niewielki potoczek, las, wyciąg narciarski w Chyrowej - 3km, wodospad "Przy Młynie" - 2km.
Cena 163 tys. zł. Więcej tu: Dom pod Kowalową.

Dom na Łapiguzie. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Tarnowiec. W połowie rozebrany dom o pow. 12x6m, z bali drewnianych do generalnego remontu na działce o powierzchni 0,34ha. W sąsiedztwie rzadko porozrzucane domy. Media: światło, woda ze studni. Niedaleko rzeka i las. Piękne widoki. Bardzo dobry dojazd.  Miejsce ciche i dobre na gospodarstwo agroturystyczne.  Malutka wieś (przysiółek właściwie) na kilka domów. W sąsiedniej wsi znajduje się szkoła, funkcjonuje komunikacja autobusowa i busowa, działa przychodnia zdrowia, kościół, sklepy, drobne usługi dla mieszkańców. Istnieje możliwość wydzierżawienia większej ilości ziemi w najbliższej okolicy. Cena 39 000zł do negocjacji .
Więcej tu: Dom na Łapiguzie.
 

Dom na Paprociach. Powiat Krosno, Gmina Chorkówka. 14 km do Krosna.
Dom murowany o powierzchni ok. 100m2 na działce 15a wraz murowanym budynkiem gospodarczym.
3 pokoje, kuchnia, piwnica, strych do zagospodarowania, ganek. Media: światło, gaz, woda ze studni - hydrofor.
Pięknie położony dom, w zacisznym zaułku. Miejscowość położona wśród lasów, cicha i spokojna, w niewielkiej
odległości od dużego kompleksu leśnego. Nowa cena 63 000zł. Więcej tu: Dom na Paprociach.

Dom z Witrażami. Województwo Małopolskie, Powiat Nowosądecki, Gmina Łącko.
Dom z bali drewnianych w Beskidzie Sądeckim, na działce 1,24ha. Nieruchomość znajduje się w dużym oddaleniu od najbliższego zamieszkanego przysiółka. Mimo tego dom posiada jak na te warunki dość dobry dojazd utwardzoną drogą gminną oraz potem leśną. Działka znajduje się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w terenie atrakcyjnym turystycznie (szlaki w najbliższej okolicy, główny grzbiet górski). Jest to doskonałe miejsce na schronisko górskie oraz agroturystykę. Na działce znajduje się dom mieszkalny (z bali), częściowo oszalowany, z dachem ocieplonym oraz pokrytym nową dachówką ceramiczną. Dom posiada prąd (wraz z siłą), bieżącą wodę (pod własnym ciśnieniem), pod budynkiem znajduje się łukowa piwnica kamienna. Powierzchnia domu to ok. 80m2 + ocieplony strych. Przy budynku znajduje się sad owocowy, spichlerz drewniany (do generalnego remontu) wraz z piwnicą, wokół sadu jest łąka oraz las. Budynek położony jest wysoko w górach na wys. ok. 820m n.p.m.
Cena 253 tys. Więcej tu: Dom z Witrażami.

Dom Przy Rokitnym Lesie. Gmina Domaradz. Dom z bali drewnianych na działce o powierzchni 1,23ha. Na działce stary sad (jabłonie, śliwy). Położony na północnym stoku dość stromej góry. W promieniu kiluset metrów nie ma innych zabudowań.
2 pokoje, kuchnia, częściowo podpiwniczony, strych do zagospodarowania. 2 pomieszczenia gospodarcze. Prąd trójfazowy, telefon, woda ze studni. Dach z eternitu (gmina objęta programem utylizacji). Dom położony jest na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, na pięknym wzniesieniu ze wspaniałymi widokami na Pogórze Dynowsko-Strzyżowskie. Niedaleko jest las pełen grzybów. Sąsiedztwo w oddali (200m). Cena 58 000 pln. Więcej tu: Dom Przy Rokitnym Lesie.

Dom na Wygonie
Piękny dom z bali drewnianych (bale w doskonałym stanie). Ok. 0,84ha wokół domu.
Powiat Krosno, 12 km od Nowego Żmigrodu. Nowy dach z blachy trapezowej.
Woda doprowadzona do domu hydroforem ze studni, gaz, szambo + komitet kanalizacyjny.
W jednym pokoju wyremontowana podłoga - panele. Stolarka okienna i drzwiowa w dobrym stanie.
Murowany budynek gospodarczy. Bardzo dobry dojazd, niedaleko las i strumyk.
Cena tylko 63 tys. zł.
 Więcej tu: Dom na Wygonie

Działki na Łysej Górze. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród.
Atrakcyjne działki (w tym działka budowlana) o łącznej powierzchni 2,42ha z możliwością różnego przeznaczenia (budowlane, rekreacyjne, inwestycyjne). Pięknie położone na stokach Beskidu Niskiego, na południe od Łysej Góry.
Kilka kilometrów do Dukli i do Nowego Żmigrodu. Dobry dojazd drogą gruntową. Klasa gruntów, sąsiedztwo działek zabudowanych, media (odległość do linii energetycznych nie przekracza) 300m  i dobry dojazd dają większości z tych działek szanse na odrolnienie. Istnieje możliwość zlecenia budowy domku rekreacyjnego (z pełnym wyposażeniem) w promocyjnej cenie. Cena za wszystkie działki 87 400 pln. W przypadku zakupu pojedynczych działek cena do indywidualnej negocjacji.
Więcej tu: Działki na Łysej Górze.

Dom z błękitnym gankiem. Położony u podnóża Beskidu Dukielskiego dom z bali drewnianych
wraz drewnianym budynkiem gospodarczym na działce 0,36ha, z dala od innych domów.
Budynek z pięknym gankiem o powierzchni 90 m2. Piękna okolica z widokiem na Cergową. Media: wodociąg, prąd.
Jedną zgranic stanowi niewielki potoczek, droga dojazdowa - utwardzona droga gminna wśród pól. Wokół domu stary sad.
Cena 123tys. zł. Wiecej tu: Dom z błękitnym gankiem.

Działka Pana Fredka
Pięknie położona działka rekreacyjna w Beskidzie Niskim, 3km na północ od drogi Dukla - Nowy Żmigród.
Powiat Krosno, Gmina Chorkówka. Powierzchnia 2,98 ha. Piękne widoki na Beskid Niski.
Pięknie położna, na wzgórzu, nad potokiem, na brzegu lasu, częściowo zalesiona.
Cena 48000zł Więcej tu: Działka Pana Fredka

 

Domy z bali Działki Domy murowane Do przeniesienia Inne Mieszkania

Polecamy ciekawe strony:

 

 

Super mieszanki przypraw!


 

Lawendowe Pole

 

Strona Główna Domy z bali drewnianych Działki Domy z bali do przeniesienia Domy murowane Mieszkania w BN Inne nieruchomości

Jeżeli chcecie Państwo skontaktować się z naszym Biurem proszę dzwonić:
   +48 13 43 17162; kom. 669 654 169 lub wysłać e-mail: beskidniski24@onet.pl

 

Copyright © 2007 Nieruchomości w Beskidzie
Ostatnia modyfikacja: października 16, 2015

Beskid Niski, Pogórze, dom w Beskidzie, dom w Beskidzie niskim, dom, dom w górach, dom drewniany, dom do rozbiórki, dom do przeniesienia, dom z bali, dom z bali drewnianych, góry, pogórze, hyrowa, Szczawne, ranczo, rancho, trasa rowerowa, scieżki rowerowe, dukla, Olchowiec, kermesz, myscowa, Tylawa, Chyrowa sky, narty, stok, i wojna, cmentarze, chyża, łemkowszyzna, łemko, łemek, łemki, łemkowie, działka, rusin, rusini, rusin, dolinianie, bojkowie, bojko, kwoboj, kowboy, działki, działka w beskidzie, góry, szczyty, chata łemkowska, chyża łemkowska, chata, szlak, szlak graniczny, żmigród, żmigród nowy, kąty, Krempna, krosno, jasło, Sanok, Gorlice, Wisłok, Wisłoczek, Wisłoka, Jasiołka, wodospad, jaśliska, wino truskawkowe, Rymanów, Iwonicz, zdrój, miejsce piastowe, Daliowa, Szklary, polany, świątkowa, Samoklęski, Nowica, Uście, ruskie, ruska, rusini, Lubatowa, Lubatówka, Zawadka, Słowacja, Barejów, konieczna, barwinek, Draganowa, magurycz, Modrzejewski, szymon, Kobylany, Głojsce, Draganowa, łęki dukielskie, Iwla, Iwielka, nafta, kopalnia, Bóbrka, ropa, Łukasiewicz, krosno, wisłok, wisłoka, ropa, san, jasiołka, iwielka, reinffus, Reinfuss, pieradzka, beskid-niski, sercu bliski beskid niski, cerkiew, cerkwi, grekokatolicki, kościół, drewniany, świątkowa, świątki, kapliczka, czarne, nahacz, stasiuk, wołowiec, Zyndranowa, Zdynia, zachodniogalicyjskie cmentarze wojenne, frodyma, łopata, miotła, duda, dudy, pomnik, rosyjski, austriacki, austro-węgry, austro-wegier, galicja, Franciszek Józef, Franz Josef, Wiedeń, Wien, krakau, Kraków, małopolska, garduła, duda, Drogomir, świeykowski, ogórek, marchewka, jurkowicz, jurkovic, hauptmann, broch, oddział grobów wojennych, okreg, mayr, szwejk, hasek, haszek, Beskidzie, nieruchomości w Beskidzie, działka w beskidzie, sznytka, drogomir, cmentarze wojenne w Beskidzie niskim, sercu bliski beskid niski, watra, łemkowska watra, łem, łem, nieruchomości w Beskidzie, wadernik, górka, las, bełkotka, wilsnia, wilsznia, przełęcz dukielska, synagoga, żydzi, komańcza, drewno, Bałucianka, Banica, k.Gładyszowa, Banica, k.Izb, Bartne, Barwinek, Bednarka, Berest, Besko, Bielanka, Bieliczna, Blechnarka, Bodaki, Brunary, Brzezowa, Bukowsko, Ciechania, Czarna, Czarne, Czeremcha, Czertyżne, Czyrna, Czystohorb, Daliowa, Darów, Desznica, Deszno, Długie, Dołżyca, Dragaszów, Dukla, Florynka, Folusz, Gładyszów, Głębokie, Gorlice, Grab, Grybów, Halbów, Hańczowa, Huta, Krempska, Huta, Polańska, Huta, Wysowa, Hyrowa, Iwla, Iwonicz, Zdrój, Izby, Jasiel, Jasionka, k. Dukli, Jasionka, k. Gładyszowa, Jaśliska, Jawornik, Jaworze, Kamionka, Karlików, Katy, Klimkówka, k., Uścia, Klimkówka, k. Rymanowa, Komancza, Konieczna, Kotan, Krempna, Królik, Polski, Królik, Wołoski, Krzywa, Kunkowa, Kwiaton, Leszczyny, Lipna, Lipowiec, Lubatowa, Łosie, Karlików, Klimkówka, Solina, Bieszczady, Łupków, Małastów, Męcina, Mała, Męcina, Wielka, Mochnaczka, Moszczaniec, Mrukowa, Mszana, Myscowa, Nieznajowa, Nowa, Wieś, Nowica, Nowy, Żmigród, Oderne, Olchowiec, Owczary, Ożenna, Pętna, Pielgrzymka, Piorunka, Płonna, Polany, k. Krempnej, Polany, k. Krynicy, Polany, Surowiczne, Posada, Jaśliska, Przybyszów, Przysłup, boże narodzenie, gregoriański, zima, lato, jesień, wiosna, las, potok, rzeczka, rzeszowskie, podkarpackie, dukielski, jasliski, magura, wyciąg, chyrowa ski, Chorkówka net, Pulawy, Radocyna, Radoszyce, Regetów, Nizny, Regetów, Wyżny, Ropa, Ropianka, Ropica, Górna, Ropki, Rostajne, Rozdziele, Rudawka, Jasliska, Rymanów, Rymanów, Zdrój, Sękowa, Siary, Sieniawa, Skalnik, Skwirtne, Smereczne, Smerekowiec, Stawisza, Surowica, Szklary, Szymbark, Snietnica, Swiatkowa, Mala, Swiatkowa, Wielka, Świerzowa, Ruska, Tarnawka, Teodorówka, Trzciana, Turzansk, Tylawa, Uscie, Gorlickie, Wapienne, Wawrzka, Wernejówka, Wilsznia, Wisłoczek, Wisłok, Wielki, Wola, Cieklińska, Wola, Niżna, Wola, Wyzna, Wołowiec, Wołtuszowa, Wólka, Wysowa, Wyszowatka, Zawadka, Rymanowska, Zawoje, Zdynia, Zyndranowa, żydowskie, łysa góra, Desznica, przemyśl, działka pod Przemyślem, Jarosławiem, Rokietnica, Maćkowice, Teodorówka, toki, Sulistrowa, Makowiska, Nienaszów, poraj, Leśniewka, kopytowa, Faliszówka, Żeglce, Zręcin, Biecz, Chorkówka, konopnicka, wietrzno, rogi, leki dukielskie, Pałacówka, siedliska żmigrodzkie, Grabanina, cergowa, jasionka, Piotruś, bikowa góra, zamczysko, brzozowa, solina, bieszczady, dom w bieszczadach, dzialka w bieszczadach, lesko, gorce, limanowa, mszana, niedzwiedz, nizna laka, zboiska, wislok wielki, wisloczek, moszczaniec, oslawa, krynica, nikifor, krukar, mapa, przewodnik, uniwersytet warszawski, skpb, chatka, nieznajowa, bibliografia, , kupno, sprzedaż, posrednictwo, kupie dom, sprzedam dom, działke, franc josef, franz josef, spichlerzyk, spichlerz, boisko, stajnia, obora, strych, dach, eternit,