Strona Główna

Znajdź dom w Beskidzie

Powrót Znajdź dom w Beskidzie Beskidy i podgórze O naszych usługach

Strona Główna Domy z bali drewnianych Działki Domy z bali do przeniesienia Domy murowane Mieszkania w BN Inne nieruchomości

DORADZAMY KLIENTOM JAK ZNALEŹĆ I KUPIĆ
WYMARZONY DOM W BESKIDZIE
NIE POŚREDNICZYMY W ZAWIERANIU TRANSAKCJI
POLECAMY NOTARIUSZY W BESKIDZIE NISKIM, KTÓRZY GWARANTUJĄ RZETELNOŚĆ TRANSAKCJI

O nas  Tu znajdziesz informacje o naszej misji, zakresie czynności doradczych, które podejmujemy
oraz uprawnienia do prowadzenia działalności, a także ceny naszych usług.


Nasza oferta:
Wszystkie Domy z bali Działki Domy murowane Do przeniesienia Inne Mieszkania

Poniżej nasza pełna oferta:

Działka nad Wadernikiem
Powierzchnia 4ha. Pięknie położona działka w centrum Beskidu Niskiego. Do działki jest świetny dojazd
drogą gminną. Niedaleko Dukli. Wspaniałe widoki na Piotrusia i Magurski Park Narodowy.
NOWA Cena 153 000 pln Więcej tu: Działka nad Wadernikiem

NOWOŚĆ!!!
Dom z bali drewnianych nr 7 (stara chyża) o powierzchni ok. 65 m2. Wymiary 18x8,5m. Okolice Brzozowa. Drewno w bardzo dobrym stanie.
Cena 9500 pln. Wiecej tu: Dom z bali drewnianych nr 7 (stara chyża)

NOWOŚĆ!!!
Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 6. Okolice Leżajska. Dom z bali drewnianych. Dom z lat 50-tych ub. wieku o powierzchni ok. 65 m2.
Drewno w bardzo dobrym stanie. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, więźba dachowa.
Cena 16500 pln. Więcej tu:
Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 6.

NOWOŚĆ!!!
Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 5. Drewno w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia użytkowa ok. 100m2.  Wymiary 12x8m. Wysokość pomieszczeń 2.80m. Bal o szer. 22cm. Stan techniczny bardzo dobry. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, więźba dachowa. 3 pokoje pokoje, kuchnia, sień. Zdrowe bale drewniane. Cena 8500 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do przeniesienia nr 5

NOWOŚĆ!!!
PILNE!!!
Dom z bali drewnianych nr 2. Powiat Tarnów. Okolice Tuchowa. Dom bez okien i bez drzwi. Drewno w bardzo dobrym stanie. Dom gotowy do przeniesienia. Zbite wewnętrzne tynki. Oczyszczone wstępnie bale. Powierzchnia użytkowa ok. 90m2.  Stan techniczny bardzo dobry.
Cena  11500zł do negocjacji. Więcej tu: Dom z bali drewnianych nr 2.

NOWA NIŻSZA CENA!!!
Dom Pod Starą Lipą. Powiat Brzozów, Gmina Domaradz. Dom murowany, z dwoma budynkami gospodarczymi: murowanym i drewnianym. Nieruchomość składa się z domu murowanego o powierzchni użytkowej ok. 100m2, murowanego budynku gospodarczego o pow. ok. 80m2 oraz drewnianego budynku gospodarczego o pow. ok. 50m2. Budynki stoją na ogrodzonej posesji o pow. 0,18ha a cała działka przy domu ma 0,56ha. Działka ta położona jest na osłonecznionym, południowym stoku i świetnie nadaje się na winnicę. Dodatkowo po drugiej stronie dróżki dojazdowej znajduje się bezpośrednio przylegająca do działki przydomowej działka o powierzchni 0,21ha sąsiadująca z zagajnikiem. Do nieruchomości należą jeszcze 3 widokowe, położone również na południowym stoku działki: 0,24ha, 0,11ha, 0,08ha. Szczegóły dotyczące kształtów i położenia ilustruje załączona mapka.  Wszystkie działki można zmieścić w kole o promieniu 200m. Łączna powierzchnia wszystkich działek wchodzących w skład nieruchomości wynosi 1,30ha (ponad 1 ha przeliczeniowy: 0,30ha grunty i łąki V kl, 0,98 grunty i pastwiska IV kl, 0,02ha lasów). Dom ma 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, przestronny przedpokój. Piwnica z jasnymi oknami, strych do zagospodarowania. Nowe, podwójne, drewniane okna. Nowe parapety. W dwóch pokojach piece kaflowe.  Centralne ogrzewanie i ciepła woda - piec koksowo-węglowy, grzejniki konwekcyjne. W dwóch pokojach nowe podłogi drewniane, w pozostałych dwóch wylewki betonowe.  Pomieszczenia są wysokie, widne, słoneczne. Woda pod własnym cisnieniem (bez kosztów). Prąd i gaz ziemny.
Nowa cena 113 000 pln!!! Więcej tu: Dom Pod Starą Lipą

NOWOŚĆ!!!
Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 1. Stara łemkowska chyża z 1927r. Centrum Beskidu Niskiego. Kryty gontem sosnowym i papą.
Powierzchnia użytkowa ok. 150m2.  Wymiaryn 17x9m. Wysokość pomieszczeń 2.50m. Stan techniczny dobry. Do wykorzystania: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, piec, gont. Cena 21500 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 1

NOWOŚĆ!!!
Siedlisko pod lasem. Województwo Podkarpackie, Powiat Krośnieński, Gmina Nowy Żmigród. Nieruchomość składa się z domu murowanego o powierzchni użytkowej ok. 100m2, murowanego budynku gospodarczego o pow. ok. 100m2. Budynki stoją na ogrodzonej posesji (ok 0,20ha) cała działka ma 1,33ha. Działka ta położona jest na łagodnym, osłonecznionym, południowym stoku i świetnie nadaje się na winnicę. Bliskość lasu i czyste powietrze daje możliwość założenia pasieki. Ukształatowanie terenu pozawalałoby na wykonanie stawów rybnych. Za domem ogród, duże pole uprawne oraz las i łąki. Sąsiedztwo - jeden dom, niekłopotliwe. Możliwe wykorzystanie: siedlisko, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, winnica, pasieka, stawy. Wymarzone miejsce dla artysty: piękne widoki, duże pomieszczenia na pracownie, spokój i cisza tak potrzebne twórcom. Cena 123 000 pln. Więcej tu: Siedlisko pod lasem. NOWE ZDJĘCIA !

Dom pod Siwą Górą. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Pięknie położony, budynek drewniany wraz drewnianym budynkiem gospodarczym. Działka przy budynkach 0,19ha. Wspaniałe widoki na okoliczne szczyty Beskidu Niskiego, ogród i potoczek. Podjazd dla niepełnosprawnych. Prąd, gaz na działce, woda ze studni. Stan techniczny - do remontu. Cena 33000zł do negocjacji. Więcej tu:Dom pod Siwą Górą.

Mieszkanie dwupokojowe w Komańczy o powierzchni 50m², bez czynszu, własnościowe, z garażem, piwnicą i własnym ogródkiem.  W jego skład wchodzą: przedpokój, kuchnia, łazienka, dwa pokoje (z przedpokoju wejście do łazienki, kuchni, sypialni i pokoju dziennego). Województwo Podkarpackie, Powiat Sanok, Gmina Komańcza. Mieszkanie po gruntownym remoncie przeprowadzonym ponad trzy lata temu. Wykonano równanie ścian, podwieszanie sufitu, w pokojach parkiety, w korytarzu i kuchni panele, w łazience płytki. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna. Wymienione na nowe okna PVC (Multi Sanok). Dwie duże szafy wnękowe (jedna w przedpokoju, druga z lustrem w sypialni). Kuchnia w zabudowie z kuchenką gazową i piekarnikiem, miejsce na zmywarkę i lodówkę (wszystkie szafki, półki, jadalnia wykonane na wymiar). W łazience kabina prysznicowa, umywalka, WC i miejsce na pralkę. Aktualnie odświeżone (ciepła, neutralna kolorystyka). Balkonik nakryty daszkiem. Grunt przynależny do mieszkania o wielkości 2,65 ar. Garaż blaszany. Drewniana altanka z wiatą na drzewo do kominka. Ogrzewanie mieszkania – centralne z kominka z płaszczem wodnym (grzejniki w każdym pomieszczeniu). Ciepła woda ogrzewana również kominkiem lub termą elektryczną. Gaz z butli (w miejscowości brak gazu ziemnego). Budynek mieszkalny korzysta z wody z własnego źródła. Odprowadzanie ścieków – kanalizacja.
Cena: 103 000 zł (w tym 3 tys. naszego wynagrodzenia). Wiecej tu: Mieszkanie dwupokojowe w Komańczy

Dom Malowany. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Pięknie położony, u stóp Góry Cergowej dom z bali drewnianych wybudowany w 1947 roku na działce o powierzchni 0,18ha. Trzy pokoje, kuchnia, sień, boisko. W dobrym stanie technicznym. Media: woda darmowa (pod własnym cisnieniem - źródlana), prąd, gaz ziemny. Podpiwniczony - piwnica pod całym domem. Malowanie ścuian i sufitów pokojów wykończone tradycyjnym, niespotykanym już dzisiaj wałkiem malarskim. Dom z dobrym dojazdem drogą asfaltową, ostatnie 50m drogą gruntową. Dom położony na skraju wsi, w poblizu szlaków turystycznych Beskidu Dukielskiego, w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na wschód od Dukli, z daleka od ruchliwych dróg. Do zamieszkania i użytkowania całorocznego. Cena 103tys. Więcej tu: Dom Malowany.

Działka Na Szlaku. Gmina Uście Gorlickie, Powiat Gorlicki, Województwo Małopolskie. Pięknie położona działka rolno-budowlana w Beskidzie Niskim o powierzchni 4.10ha, w tym 1ha lasu. Działka posiada warunki zabudowy: zabudowa mieszkalna jednorodzinna i rekreacyjna. Działka zlokalizowana jest w bardzo cichym i spokojnym miejscu, najbliższe zabudowania znajdują się w odległości około 350 m. Wzdłuż działki płynie strumień oraz przebiega szlak turystyczny z Krynicy-Zdrój do Wysowej-Zdrój, na końcu działki znajduje się wąwóz oraz las jodłowy o powierzchni 1ha. To doskonałe miejsce dla osób, które pragną odpocząć w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego ruchu. Cena 303 000zł. Więcej tu: Działka Na Szlaku.

Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 4.
Powierzchnia użytkowa ok. 70m2.  Wymiary 9x7,5m. Wysokość pomieszczeń 2.50m. Stan techniczny bardzo dobry. Do wykorzystania w całości: belki, stolarka okienna i drzwiowa, podłogi, piece. 3 piękne, białe piece kaflowe o niepowtarzalnej urodzie. Nowa cena!!! Tylko 7500 pln. Więcej tu: Dom z bali drewnianych do rozbiórki i przeniesienia nr 4.

Dom pod Skałką. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Uście Gorlickie. Działka budowlana o powierzchni 1,03 ha w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego, zabudowana domem z bali drewnianych, przeniesionym z innego miejsca. Dom w stanie surowym, dobry stan techniczny, pokryty dachówką ceramiczną. Działka znajduje się przy drodze, jest niezalesiona. Wspaniałe widoki na Rotundę, Gródek i Skałkę. Okolice Nowicy. Wiecej tu: Dom pod Skałką.
Cena 198 tys. zł do negocjacji.

Rozebrana chyża plus dom pogórzański. Dwa rozebrane domy z bali (w tym łemkowska chyża z Tylawy). Okolice Dukli. Nowa cena 9500zł łącznie za oba domy! Więcej tu: Rozebrana chyża plus.

Chyża przed rozbiórką:

Dom przed rozbiórką:

Dom na Duburasie. Województwo Podkarpackie, Powiat Brzozów, Gmina Domaradz. Dom z bali drewnianych na działce o powierzchni 0,17ha. Dom z 1928r. pięknie położony na południowym stoku dość stromej góry. Wspaniałe widoki. Kuchnia, pokój, dwa pomieszczenia gospodarcze i strych do zagospodarowania. Cena 43 000 pln. Więcej tu: Dom na Duburasie

Dom Pod Mazurami. Województwo Podkarpackkie, Powiat Jasło, Gmina Kołaczyce
Dom z bali drewanianych o powierzchni 72 m2 plus strych do zagospodarowania (łącznie powierzchnia użytkowa 144m2) wraz murowanym budynkiem gospodarczym o pow. ok. 60m2, na działce o powierzchni 80 arów (w tym 25 arów ogrodzone). W domu: salon z kominkiem + aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z WC oraz przedpokój, piwnica 15m2. Przy wejściu zadaszony taras wyłożony kostką, wszystkie wewnętrzne instalacje nowe. W domu nowe okna okleinowane PCV, podłoga panele, w łazience płytki, działka częściowo ogrodzona nową siatką powlekaną oraz nowa stylowa brama wjazdowa. Dom na wysokiej podmurówce, zlokalizowany na niewielkim wzniesieniu,

Wnętrze domu wykonane w niepowtarzalnym klimacie, istnieje możliwość nabycia mebli. Ogrzewanie kominkowe z nawiewem na sypialnię. Na zewnątrz budynek posiada nowe stylowe okiennice z drewna, wokół kostka brukowa.

Bardzo dobry dojazd drogą powiatową, asfaltową, odśnieżaną. Piękne widoki, niedaleko lasy i potok. W pobliżu wyciąg narciarski, skałki do wspinaczki oraz piękne tereny na piesze i rowerowe wędrówki. Cena 183000zł. Więcej tu: Dom Pod mazurami.

Dom Na Wzgórzach. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród.
Dom z bali drewnianych
o powierzchni mieszkalnej ok. 60m2. Dom stoi na działce o powierzchni 0,05ha. położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na północny-wschód od Nowego Żmigrodu, z daleka od ruchliwych dróg. Do zamieszkania i użytkowania całorocznego. Media: woda pod własnym ciśnieniem, gaz ziemny, nowa instalacja elektryczna, Internet bezprzewodowy w zasięgu. Stan techniczny: nowe okna drewniane, nowa blacha na dachu, nowe rynny i okucia. Dla przeciwników sidingu informacja: stan bala pod sidingiem bardzo dobry. Znakomity punkt wypadowy na szklaki turystyczne Beskidu Niskiego i Bieszczadów. Dobre połączenie ze Słowacją (tylko 25 km do granicy w Barwinku). Zimą dojazd na bieżąco odśnieżany. Spokojna i cicha okolica. Malownicze łąki i lasy w bezpośrednim sąsiedztwie domu. Ośrodek sportów zimowych Chyrowa Ski w odległości 10 km. Znane uzdrowiska w okolicy: Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój. Dobre tereny na wyprawy rowerowe. Owocujące drzewa i krzewy. Cena 58 000zł - do niewielkiej negocjacji . Więcej tu: Dom Na Wzgórzach

Dom w Górach Iwelskich. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dom z bali drewnianych, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na północny-zachód od Dukli, z daleka od ruchliwych dróg. Atrakcyjna wieś letniskowa w Beskidzie Niskim, 5 km od Dukli, położona na szczycie wzniesienia, z pięknymi widokami i czystym górskim powietrzem. Dom z bali drewnianych oszalowany deskami o powierzchni mieszkalnej ok. 80m2, na działce o powierzchni 0,12ha. W skład nieruchomości wchodzi również  działka o powierzchni 0,34ha. Kuchnia, dwa pokoje, salon, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Dom posiada piec-kuchnię węglową oraz elektryczne panele grzewcze. Jest wyposażony w prąd trójfazowy, posiada gaz ziemny na działce oraz wodę ze studni. Dom jest w zaawansowanym remoncie: nowe okna, nowa łazienka, ściany i wylewki. Dom podpiwniczony, strych do zagospodarowania. Posesja czesciowo ogrodzona. Dach kryty blachą. Cena 173000zł do negocjacji. Więcej tu: Dom w Górach Iwelskich.

Działka budowlana nad Czarnym Potokiem. Województwo Podkarpackie, Powiat Przemyśl, Gmina Dubiecko. Teren atrakcyjny turystycznie. Pięknie położona nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 6,00ha: działka I o powierzchni 4,38ha, działka II o powierzchni  0,68ha i działka III o powierzchni 0,94ha. W skład działki I wchodzi 1,80 lasu z czego 1,14 to stary las liściasty, dolesiony: sosna, dąb, olcha czarna, brzoza, czereśnia, wierzba, osika. Grunty rolne IV klasy. 300m od drogi wojewódzkiej i najbliższego zabudowania. Cena 101000zł. Wiecej tu: Działka nad Czarnym Potokiem.

Dom z samotnią. Wołowiec. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Sękowa. Dom z bali drewnianych (nowe bale modrzewiowe - modrzew syberyjski) o powierzchni 180m2, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego wraz z drewnianym domkiem dla gości oraz samotnią na skraju lasu. Działka o powierzchni 0,33 ha. Wybudowany w 2012 roku. W budynku głównym znajdują się: na parterze kuchnia, łazienka i salon, na piętrze w formie antresoli - dwie sypialnie, łazienka i mansarda. Przy domu na całej długości zadaszony taras. Domek dla gości: w suterenie kotłownia, na parterze kuchnia i łazienka, na piętrze sypialnie. Media: woda, prąd trójfazowy gaz z butli, szambo. Dach pokryty papą bitumiczną a na papie dachówka ceramiczna. Dom sprzedawany jest z wyposażeniem: dwie kuchnie, trzy łazienki (w tym wanna z drewna orientalnego sprowadzona na indywidualne zamówienie), lodówka, meble. Miejsce atrakcyjne turystycznie a równocześnie cichy spokojny zakątek. Cena do negocjacji: 863 000 zł. Wiecej tu: Dom z samotnią.

Działka budowlana z widokiem na Cergową. Działka budowlana o powierzchni 0,19 ha w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego. W najbliższym otoczeniu jest jeden piękny drewniany dom, który również można zakupić. Działka jest uzbrojona: prąd trójfazowy, gaz ziemny, dwie studnie, wodociąg, kanalizacja. W 3/4 obwodu działka jest ogrodzona. Bardzo dobry dojazd asfaltową dróżką lokalną. Wspaniałe widoki na Beskid Niski w tym na Cergową. Miejsce atrakcyjne turystycznie a równocześnie cichy, spokojny zakątek. Cena 76000zł. Więcej tu: Działka budowlana z widokiem na Cergową.

Dom z bali drewnianych do przeniesienia 3  
Dom z bali drewnianych. Powierzchnia użytkowa ok. 100m2.  Wymiary 12x8m
Stan techniczny bardzo dobry. Dach z blachy trapezowej. Pomieszczenie gospodarcze, sień, stajnia drewutnia. Piec kaflowy. NOWA Cena  9500 pln Więcej tu:Dom z bali drewnianych do przeniesienia III.  

Dom pod Kowalową.

Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Położony u podnóża Beskidu Dukielskiego dom z bali drewnianych wraz dwoma budynkami gospodarczymi na działce po powierzchni 0,21ha.
Budynek z pięknym gankiem, o powierzchni ok. 80 m2. Media: woda źródlana pod własnym ciśnieniem, prąd.
Piękna okolica na trasie turystycznej. 5km do Dukli, 8km do Nowego Żmigrodu, 20km do Krosna
Niedaleko niewielki potoczek, las, wyciąg narciarski w Chyrowej - 3km, wodospad "Przy Młynie" - 2km.
Cena 163 tys. zł. Więcej tu: Dom pod Kowalową.

Dom z Tarasem. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dom z bali drewnianych, położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego na północny-zachód od Dukli, z daleka od ruchliwych dróg. Zamieszkany i użytkowany całorocznie. Działka o powierzchni 0,2 ha. Wybudowany w latach pięćdziesiątych, o metrażu użytkowym 77 m2. Dom w roku 2007 został poddany generalnemu remontowi. Podczas prac wymienione zostało pokrycie dachowe, jest nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania, gaz ziemny z sieci (kocioł dwufunkcyjny Broetje) , okna oraz wykonane zostało dodatkowe docieplenie ścian (wełna mineralna 10 cm). Dom sprzedawany z wyposażeniem - meble IKEA, Black Red White, pralka, lodówka. Cena do negocjacji 215 000 zł. Wiecej tu: Dom z Tarasem.

Dom na Łapiguzie. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Tarnowiec. W połowie rozebrany dom o pow. 12x6m, z bali drewnianych do generalnego remontu na działce o powierzchni 0,34ha. W sąsiedztwie rzadko porozrzucane domy. Media: światło, woda ze studni. Niedaleko rzeka i las. Piękne widoki. Bardzo dobry dojazd.  Miejsce ciche i dobre na gospodarstwo agroturystyczne.  Malutka wieś (przysiółek właściwie) na kilka domów. W sąsiedniej wsi znajduje się szkoła, funkcjonuje komunikacja autobusowa i busowa, działa przychodnia zdrowia, kościół, sklepy, drobne usługi dla mieszkańców. Istnieje możliwość wydzierżawienia większej ilości ziemi w najbliższej okolicy. Cena 39 000zł do negocjacji .
Więcej tu: Dom na Łapiguzie.
 

Działka Pod Rotundą. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Uście Gorlickie. Działka budowlana o powierzchni 0,50 ha w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego. W najbliższym otoczeniu nie ma innych zabudowań. Działka znajduje się przy drodze, jest niezalesiona. Wspaniałe widoki. Miejsce atrakcyjne turystycznie a równocześnie cichy spokojny zakątek. Nowa cena: 103000zł. Więcej tu: Działka Pod Rotundą.

Działka Pod bocianim gniazdem. Województwo Małopolskie, Powiat Gorlice, Gmina Uście Gorlickie. Piękna, widokowa działka rekreacyjno-budowlana w Zdyni. Powierzchnia - 4,5ha. Działka na stoku o południowo-zachodnim, przez najniższe miejsce działki przepływa niewielki potoczek. Na działce jest prąd.  Działka bardzo widokowa, panorama na wiele kilometrów i atrakcyjna turystycznie ze względu na swoje położenie. Cena 253 000zł - do negocjacji. Więcej tu: Działka Pod bocianim gniazdem

Dom na Paprociach. Powiat Krosno, Gmina Chorkówka. 14 km do Krosna.
Dom murowany o powierzchni ok. 100m2 na działce 15a wraz murowanym budynkiem gospodarczym.
3 pokoje, kuchnia, piwnica, strych do zagospodarowania, ganek. Media: światło, gaz, woda ze studni - hydrofor.
Pięknie położony dom, w zacisznym zaułku. Miejscowość położona wśród lasów, cicha i spokojna, w niewielkiej
odległości od dużego kompleksu leśnego. Nowa cena 63 000zł. Więcej tu: Dom na Paprociach.

Działka w Komańczy. Pięknie położona, z dala od wszelkiej cywilizacji działka rolna o powierzchni 0,725 ha. W najurokliwszym i najdzikszym rejonie Beskidu Niskiego, na granicy z Bieszczadami. Obok działki przebiega linia energetyczna, jedną z granic stanowi potok. Nowa cena 62 000zł. Wiecej tu: Działka w Komańczy.

Dom z Witrażami. Województwo Małopolskie, Powiat Nowosądecki, Gmina Łącko.
Dom z bali drewnianych w Beskidzie Sądeckim, na działce 1,24ha. Nieruchomość znajduje się w dużym oddaleniu od najbliższego zamieszkanego przysiółka. Mimo tego dom posiada jak na te warunki dość dobry dojazd utwardzoną drogą gminną oraz potem leśną. Działka znajduje się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w terenie atrakcyjnym turystycznie (szlaki w najbliższej okolicy, główny grzbiet górski). Jest to doskonałe miejsce na schronisko górskie oraz agroturystykę. Na działce znajduje się dom mieszkalny (z bali), częściowo oszalowany, z dachem ocieplonym oraz pokrytym nową dachówką ceramiczną. Dom posiada prąd (wraz z siłą), bieżącą wodę (pod własnym ciśnieniem), pod budynkiem znajduje się łukowa piwnica kamienna. Powierzchnia domu to ok. 80m2 + ocieplony strych. Przy budynku znajduje się sad owocowy, spichlerz drewniany (do generalnego remontu) wraz z piwnicą, wokół sadu jest łąka oraz las. Budynek położony jest wysoko w górach na wys. ok. 820m n.p.m.
Cena 253 tys. Więcej tu: Dom z Witrażami.

Dom Przy Rokitnym Lesie. Gmina Domaradz. Dom z bali drewnianych na działce o powierzchni 1,23ha. Na działce stary sad (jabłonie, śliwy). Położony na północnym stoku dość stromej góry. W promieniu kiluset metrów nie ma innych zabudowań.
2 pokoje, kuchnia, częściowo podpiwniczony, strych do zagospodarowania. 2 pomieszczenia gospodarcze. Prąd trójfazowy, telefon, woda ze studni. Dach z eternitu (gmina objęta programem utylizacji). Dom położony jest na skraju Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, na pięknym wzniesieniu ze wspaniałymi widokami na Pogórze Dynowsko-Strzyżowskie. Niedaleko jest las pełen grzybów. Sąsiedztwo w oddali (200m). Cena 58 000 pln. Więcej tu: Dom Przy Rokitnym Lesie.

Dom Za Lasem. Dom z bali drewanianych o powierzchni 80m2, położony na odludziu. Najbliższe sąsiedztwo w odległości 300m. Gmina Chorkówka. 8km od Nowego Żmigrodu, 12 km od Dukli. Posadowiony na działce o powierzchni 1,01ha. Poniżej działka leśna o powierzchni 0,08ha. Po drugiej stronie drogi dojazdowej dwie dzialki rolne: 0,24ha i 0,15ha (łącznie 1,48ha). Okolica świetna na rodzinny wypoczynek lub pobyt stały. Za domem góry, pola, łąki i las. Nieopodal potok. Przy domu sad jabłoniowo-śliwowy.Dom przygotowany do generalnego remontu.

Cena 53000zł do negocjacji. Więcej tu: Dom Za Lasem.

Działki Za górą. Cztery pieknie położone działki rolne (23a, 19a, 28a, 23a) oraz jedna działka budowlana (9a) o łącznej powierzchni 1,02ha. Beskid Niski - pomiędzy Dukla a Nowym Żmigrodem. Południowy stok. Wspaniałe widoki.
W pobliżu atrakcje turystyczne Beskidu Niskiego (m.in. wyciąg narciarski w Chyrowej - 10km)
Kilka kilometrów do Dukli i do Nowego Żmigrodu. Wieś ma sklepy, szkołę, kościół rz.-kat.
Cena działki budowlanej 700zł za 1ar. Cena działek rolnych 400zł za 1ar. Więcej tu:
Działki Za górą.

Dom na Wygonie
Piękny dom z bali drewnianych (bale w doskonałym stanie). Ok. 0,84ha wokół domu.
Powiat Krosno, 12 km od Nowego Żmigrodu. Nowy dach z blachy trapezowej.
Woda doprowadzona do domu hydroforem ze studni, gaz, szambo + komitet kanalizacyjny.
W jednym pokoju wyremontowana podłoga - panele. Stolarka okienna i drzwiowa w dobrym stanie.
Murowany budynek gospodarczy. Bardzo dobry dojazd, niedaleko las i strumyk.
Cena tylko 63 tys. zł.
 Więcej tu: Dom na Wygonie

Działka na Łokciu. Pięknie położona działka rolna w Beskidzie Niskim, o powierzchni 0,67 ha. Działka położona jest w Krempnej, na wzgórzu Łokieć. Jej granica górną jest mur Cmentarza Wojennego z I Wojny Światowej nr 6.  Więcej na ten temat tu: Zachodniogalicyjskie Cmentarze Wojenne. Bardzo dobry dojazd drogą powiatową. Ostatnie 200m do działki dobry dojazd drogą gminną, dobrze utrzymaną (jest to równocześnie droga dojazdowa do Cmentarza Wojennego). Na działce stoi przyczepa kempingowa, w pełni wyposażona. Jest też duży drewniany stół i ława. Przepiękne widoki, blisko do najsławniejszych miejsc w Beskidzie - Radocyny, Nieznajowej. Blisko także do sklepu, apteki, przychodni NFZ, bankomatu (kilka minut na piechotę). Spory ruch turystyczny sprawia, że działka może być dobra inwestycją pod usługi, typu stylowa kawiarnia z widokowym tarasem itp. czego w Krempnej nie ma i na co jest ogólnie w Beskidzie deficyt. W niedalekiej odległości (ok. 8km) wyciąg narciarski Chyrowa-SKI. Cena 63000zł. Więcej tu: Działka na Łokciu

Działki na Łysej Górze. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród.
Atrakcyjne działki (w tym działka budowlana) o łącznej powierzchni 2,42ha z możliwością różnego przeznaczenia (budowlane, rekreacyjne, inwestycyjne). Pięknie położone na stokach Beskidu Niskiego, na południe od Łysej Góry.
Kilka kilometrów do Dukli i do Nowego Żmigrodu. Dobry dojazd drogą gruntową. Klasa gruntów, sąsiedztwo działek zabudowanych, media (odległość do linii energetycznych nie przekracza) 300m  i dobry dojazd dają większości z tych działek szanse na odrolnienie. Istnieje możliwość zlecenia budowy domku rekreacyjnego (z pełnym wyposażeniem) w promocyjnej cenie. Cena za wszystkie działki 87 400 pln. W przypadku zakupu pojedynczych działek cena do indywidualnej negocjacji.
Więcej tu: Działki na Łysej Górze.

Dom na Białasowej Górce Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Rymanów.
Dom z bali drewnianych, dwa drewniane budynki gospodarcze (jeden do rozbiórki), na działce 0,63ha.
Stan techniczny dobry. Posesja przylega do lasu, wschodni kraj działki to płynący w wąwozie potok.
Dach z blachy, kuchnia z piecem kaflowym, pokój, duża sień i trzy pomieszczenia gospodarcze do wykorzystania na dodatkowe pokoje i łazienkę. Strych do zagospodarowania. Media: woda ze studni, szambo, prąd. Dobry dojazd.
Piękny stary ogród. Miejscowość w bliskiej odległości od znanych uzdrowisk: Rymanów Zdrój i Iwonicz Zdrój,
Cena 153000zł  Więcej tu: Dom na Białasowej Górce

Dom pod Cyrlą Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina Krempna.
Piękny dom z bali drewnianych. Położony w najpiękniejszym zakątku Beskidu Niskiego. W sąsiedztwie dawna drewniana cerkiew pw. Św. Michała Archanioła z XVII w. Stan techniczny bardzo dobry. Światło, woda ze studni, gaz z butli. Dach z blachy. Trzy pokoje, kuchnia, spiżarka. Działka ok. 0,08ha (do wydzielenia). Bardzo dobry dojazd drogą powiatową. Cena 73000zł. Więcej tu: Dom pod Cyrlą 

Dom ceglany. Województwo  Podkarpackie, Powiat Krosno, 3 km od granic Krosna.
Dom murowany z murowanym budynkiem gospodarczym na działce o powierzchni 36 arów.
Stan techniczny bardzo dobry. Media: prąd trójfazowy, gaz ziemny, wodociąg i kanalizacja.
Dobry dojazd drogą gminną. Cena 213000zł do negocjacji. Więcej tu: Dom ceglany.

Działka na Kmiecich Łąkach  NOWE WIOSENNE ZDJĘCIA!
Pięknie położona w Beskidzie Niskim, działka rolna o powierzchni 56 arów. (grunt rolny w trakcie
odrolnienia!)
. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dobry dojazd gminną drogą
asfaltową. Kilkaset metrów od drogi wojewódzkiej. Cena 31000zł. Więcej tu: Działka na Kmiecich Łąkach

Działka w Maćkowicach 1.
Województwo Podkarpackie, Powiat Przemyśl, Gmina Żurawica. Pięknie położona działka rolna
o powierzchni 0,79ha. Położona w odległości 10 km od Przemyśla. Bardzo dobry dojazd. Teren
w planie zagospodarowania przewidziany pod zabudowę. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną
a równocześnie poza granicami zwartej zabudowy. Na działce jest prąd.
Cena 83 000zł.
Więcej tu: Działka w Maćkowicach 1.

Działka w Maćkowicach 2.
Województwo Podkarpackie, Powiat Przemyśl, Gmina Żurawica
Pięknie położona działka rolna o powierzchni 2,20ha. Położona w odległości 10 km od Przemyśla.
Bardzo dobry dojazd.
Teren w planie zagospodarowania przewidziany pod zabudowę. Działka sąsiaduje
z działką zabudowaną
a równocześnie jest poza granicami zwartej zabudowy. W bliskiej odległości prąd.
Cena 83 000zł. Więcej tu: Działka w Maćkowicach 2.

Działka w Maćkowicach 3
Województwo Podkarpackie, Powiat Przemyśl, Gmina Żurawica. Pięknie położona działka rolna
o powierzchni 0,65ha. Położona w odległości 10 km od Przemyśla. Bardzo dobry dojazd. Teren
w planie zagospodarowania przewidziany pod zabudowę. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną
a równocześnie poza granicami zwartej zabudowy. Na działce jest prąd.
Cena 83 000zł. Więcej tu: Działka w Maćkowicach 3

Działka pod Patryją. Województwo Podkarpackie, Powiat Krosno, Gmina Dukla.
Pięknie położona działka budowlana w Beskidzie Niskim, u stóp Wzgórza Franków (534 m n.p.m.),
Powierzchnia 0,60 ha.  Piękne widoki na Beskid Niski - fantastyczna panorama Cergowej i doliny z Duklą.
Cena 63000zł. Więcej tu: Działka pod Patryją.

Szklany dom. Powiat Krosno, Gmina Dukla, Lipowica. Dom i dwukondygnacyjna szklarnia na 36 arowej działce.
Media: prąd trójfazowy, gaz, kanalizacja, woda bez opłat (pod własnym ciśnieniem).
Centralne ogrzewanie gazowe (można zastosować węglowe). Kotłownia, pralnia. Kilkanaście pomieszczeń.
Obiekt składa się z piętrowego domu mieszkalnego (o wym. 10mx10m), dobudowanego do niego piętrowego sklepu (o powierzchni kilkuset metrów) oraz przylegającej do nich szklarni piętrowej.
Obok domu garaż blaszany na trzy samochody, duży parking.
Można dodatkowo dokupić działkę przylegającą. Cena 283000zł. Więcej tu: Szklany dom.

Dom na Kolonii. Dom murowany, z murowanym budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej ok. 120m2.
Powiat Krosno, Gmina Dukla. Dwie
kondygnacje. Dach z blachy.
W suterenie letnia kuchnia, kotłownia, spiżarnia. Na parterze kuchnia, trzy pokoje, duże kwadratowe, łazienka.
Dom ma wymiary zewnętrzne ok. 10x10m. Gaz, woda (z wiejskiego wodociągu), szambo. Prąd trójfazowy, kaloryfery
(piec na opał stały). Ganek.
 Bardzo ładna działka 26 arów. Piekne widoki na góry Beskidu Niskiego
Cena
 203 000zł. Więcej tu: Dom na Kolonii.

Dom z błękitnym gankiem. Położony u podnóża Beskidu Dukielskiego dom z bali drewnianych
wraz drewnianym budynkiem gospodarczym na działce 0,36ha, z dala od innych domów.
Budynek z pięknym gankiem o powierzchni 90 m2. Piękna okolica z widokiem na Cergową. Media: wodociąg, prąd.
Jedną zgranic stanowi niewielki potoczek, droga dojazdowa - utwardzona droga gminna wśród pól. Wokół domu stary sad.
Cena 123tys. zł. Wiecej tu: Dom z błękitnym gankiem.

Działka Pana Fredka
Pięknie położona działka rekreacyjna w Beskidzie Niskim, 3km na północ od drogi Dukla - Nowy Żmigród.
Powiat Krosno, Gmina Chorkówka. Powierzchnia 2,98 ha. Piękne widoki na Beskid Niski.
Pięknie położna, na wzgórzu, nad potokiem, na brzegu lasu, częściowo zalesiona.
Cena 48000zł Więcej tu: Działka Pana Fredka

Działka pod źródłem Św. Wojciecha
Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród
Działka budowlana w centrum Beskidu Niskiego o powierzchni 0,32ha.
W planie zagospodarowania przestrzennego zaplanowano tu tereny pod zabudowę.
Działka ma kształt trapezu prostokątnego o bokach: 44m, 74m, 37m, 95m.
Dobry dojazd, prąd, możliwość przyłączenia się do spółki korzystającej
z wody ze źródeł powyżej domu (zdrowa, pyszna źródlana woda pod własnym ciśnieniem).
Cena 67000zł. Więcej tu: Działka pod źródłem Św. Wojciecha

Dom murowany w Rokietnicy o pow. ok. 150m2
Powiat Jarosław, Gmina Rokietnica. Przy domu sad orzechowy (36 orzechów).
18km od Przemyśla, 14km od Jarosławia. Na działce o powierzchni 3ha (z czego 0,91ha to działki budowlane).
W planie zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę. Cena 253 000zł
Więcej tu: Dom murowany w Rokietnicy.

Działka Budowlana Na Kozłówkach
Pięknie położona działka budowlana w Beskidzie Niskim, powierzchnia 0,28 ha.
Na południe od drogi Dukla - Nowy Żmigród.
Powiat Jasło, Gmina Nowy Żmigród.
Bardzo dobry dojazd. Niewielka odległość do linii energetycznych. Działka poza granicami zabudowań.
Cena 45 000 pln
Więcej tu: Działka Budowlana Na Kozłówkach

Działka pod Cergową
Pięknie położona działka budowlana w Beskidzie Niskim. Powierzchnia 0,25 ha. Piękne widoki na
Górę Cergową. Kilka kilometrów do Dukli. Bardzo dobry dojazd drogą gruntową. Działka poza
granicami zabudowań. Prąd elektryczny, gaz, kanalizacja. Cena 41 000 pln do negocjacji.

Można dokupić sąsiednią działkę (oznaczoną na rysunku plan1 znakiem X) o pow. 0,16ha z zamianą drogi dojazdowej.
Wtedy otrzymuje się działkę budowlaną o szerokości 32m.
Cena drugiej działki 24 000 pln
Razem 0,41ha działki budowlanej za 65 tys. zł !!

Więcej tu: Działka pod Cergową

Działka pod Zamczyskiem
Pięknie położona działka rekreacyjna w Beskidzie Niskim, 500m na północ od drogi Dukla - Nowy Żmigród.
Powierzchnia 0,61 ha. Piękne widoki na Beskid Niski. W pobliżu atrakcje turystyczne: Cmentarz Wojenny
z I Wojny Światowej, wieża widokowa na górze Grzywackiej, piękna stara kapliczka.
Cena 28 tys. złotych. Więcej tu:Działka pod Zamczyskiem

Podlas
Sad jabłoniowy z drewniano-murowanym budynkiem gospodarczym na działce budowlanej.
Na działce fundamenty po starym domu. Województwo Podkarpackie, Powiat Jasło, Gmina
Nowy Żmigród. Okolica świetna na rodzinny wypoczynek. Za domem góry, łąki i las.
Nieopodal potok.  Podmurówka, instalacja elektryczna, pyszna woda w kamiennej studni.
Dobry dojazd. Cena 43 000 pln więcej

 

Domy z bali Działki Domy murowane Do przeniesienia Inne Mieszkania

Polecamy ciekawe strony:

 

Wykończenia do pieców, kuchni i kominków

 

Elementy do starych mebli

 

Gadżety do decoupage

 

Super mieszanki przypraw!


 

Zakupy przez Internet robimy w:

 

Lawendowe Pole

 

Stara Szkoła w Mszanie

 

Świat Róż

 

Strona Główna Domy z bali drewnianych Działki Domy z bali do przeniesienia Domy murowane Mieszkania w BN Inne nieruchomości

Jeżeli chcecie Państwo skontaktować się z naszym Biurem proszę dzwonić:
   +48 13 43 17162; kom. 669 654 169 lub wysłać e-mail: beskidniski24@onet.pl

 

Copyright © 2007 Nieruchomości w Beskidzie
Ostatnia modyfikacja: lipca 17, 2015

Beskid Niski, Pogórze, dom w Beskidzie, dom w Beskidzie niskim, dom, dom w górach, dom drewniany, dom do rozbiórki, dom do przeniesienia, dom z bali, dom z bali drewnianych, góry, pogórze, hyrowa, Szczawne, ranczo, rancho, trasa rowerowa, scieżki rowerowe, dukla, Olchowiec, kermesz, myscowa, Tylawa, Chyrowa sky, narty, stok, i wojna, cmentarze, chyża, łemkowszyzna, łemko, łemek, łemki, łemkowie, działka, rusin, rusini, rusin, dolinianie, bojkowie, bojko, kwoboj, kowboy, działki, działka w beskidzie, góry, szczyty, chata łemkowska, chyża łemkowska, chata, szlak, szlak graniczny, żmigród, żmigród nowy, kąty, Krempna, krosno, jasło, Sanok, Gorlice, Wisłok, Wisłoczek, Wisłoka, Jasiołka, wodospad, jaśliska, wino truskawkowe, Rymanów, Iwonicz, zdrój, miejsce piastowe, Daliowa, Szklary, polany, świątkowa, Samoklęski, Nowica, Uście, ruskie, ruska, rusini, Lubatowa, Lubatówka, Zawadka, Słowacja, Barejów, konieczna, barwinek, Draganowa, magurycz, Modrzejewski, szymon, Kobylany, Głojsce, Draganowa, łęki dukielskie, Iwla, Iwielka, nafta, kopalnia, Bóbrka, ropa, Łukasiewicz, krosno, wisłok, wisłoka, ropa, san, jasiołka, iwielka, reinffus, Reinfuss, pieradzka, beskid-niski, sercu bliski beskid niski, cerkiew, cerkwi, grekokatolicki, kościół, drewniany, świątkowa, świątki, kapliczka, czarne, nahacz, stasiuk, wołowiec, Zyndranowa, Zdynia, zachodniogalicyjskie cmentarze wojenne, frodyma, łopata, miotła, duda, dudy, pomnik, rosyjski, austriacki, austro-węgry, austro-wegier, galicja, Franciszek Józef, Franz Josef, Wiedeń, Wien, krakau, Kraków, małopolska, garduła, duda, Drogomir, świeykowski, ogórek, marchewka, jurkowicz, jurkovic, hauptmann, broch, oddział grobów wojennych, okreg, mayr, szwejk, hasek, haszek, Beskidzie, nieruchomości w Beskidzie, działka w beskidzie, sznytka, drogomir, cmentarze wojenne w Beskidzie niskim, sercu bliski beskid niski, watra, łemkowska watra, łem, łem, nieruchomości w Beskidzie, wadernik, górka, las, bełkotka, wilsnia, wilsznia, przełęcz dukielska, synagoga, żydzi, komańcza, drewno, Bałucianka, Banica, k.Gładyszowa, Banica, k.Izb, Bartne, Barwinek, Bednarka, Berest, Besko, Bielanka, Bieliczna, Blechnarka, Bodaki, Brunary, Brzezowa, Bukowsko, Ciechania, Czarna, Czarne, Czeremcha, Czertyżne, Czyrna, Czystohorb, Daliowa, Darów, Desznica, Deszno, Długie, Dołżyca, Dragaszów, Dukla, Florynka, Folusz, Gładyszów, Głębokie, Gorlice, Grab, Grybów, Halbów, Hańczowa, Huta, Krempska, Huta, Polańska, Huta, Wysowa, Hyrowa, Iwla, Iwonicz, Zdrój, Izby, Jasiel, Jasionka, k. Dukli, Jasionka, k. Gładyszowa, Jaśliska, Jawornik, Jaworze, Kamionka, Karlików, Katy, Klimkówka, k., Uścia, Klimkówka, k. Rymanowa, Komancza, Konieczna, Kotan, Krempna, Królik, Polski, Królik, Wołoski, Krzywa, Kunkowa, Kwiaton, Leszczyny, Lipna, Lipowiec, Lubatowa, Łosie, Karlików, Klimkówka, Solina, Bieszczady, Łupków, Małastów, Męcina, Mała, Męcina, Wielka, Mochnaczka, Moszczaniec, Mrukowa, Mszana, Myscowa, Nieznajowa, Nowa, Wieś, Nowica, Nowy, Żmigród, Oderne, Olchowiec, Owczary, Ożenna, Pętna, Pielgrzymka, Piorunka, Płonna, Polany, k. Krempnej, Polany, k. Krynicy, Polany, Surowiczne, Posada, Jaśliska, Przybyszów, Przysłup, boże narodzenie, gregoriański, zima, lato, jesień, wiosna, las, potok, rzeczka, rzeszowskie, podkarpackie, dukielski, jasliski, magura, wyciąg, chyrowa ski, Chorkówka net, Pulawy, Radocyna, Radoszyce, Regetów, Nizny, Regetów, Wyżny, Ropa, Ropianka, Ropica, Górna, Ropki, Rostajne, Rozdziele, Rudawka, Jasliska, Rymanów, Rymanów, Zdrój, Sękowa, Siary, Sieniawa, Skalnik, Skwirtne, Smereczne, Smerekowiec, Stawisza, Surowica, Szklary, Szymbark, Snietnica, Swiatkowa, Mala, Swiatkowa, Wielka, Świerzowa, Ruska, Tarnawka, Teodorówka, Trzciana, Turzansk, Tylawa, Uscie, Gorlickie, Wapienne, Wawrzka, Wernejówka, Wilsznia, Wisłoczek, Wisłok, Wielki, Wola, Cieklińska, Wola, Niżna, Wola, Wyzna, Wołowiec, Wołtuszowa, Wólka, Wysowa, Wyszowatka, Zawadka, Rymanowska, Zawoje, Zdynia, Zyndranowa, żydowskie, łysa góra, Desznica, przemyśl, działka pod Przemyślem, Jarosławiem, Rokietnica, Maćkowice, Teodorówka, toki, Sulistrowa, Makowiska, Nienaszów, poraj, Leśniewka, kopytowa, Faliszówka, Żeglce, Zręcin, Biecz, Chorkówka, konopnicka, wietrzno, rogi, leki dukielskie, Pałacówka, siedliska żmigrodzkie, Grabanina, cergowa, jasionka, Piotruś, bikowa góra, zamczysko, brzozowa, solina, bieszczady, dom w bieszczadach, dzialka w bieszczadach, lesko, gorce, limanowa, mszana, niedzwiedz, nizna laka, zboiska, wislok wielki, wisloczek, moszczaniec, oslawa, krynica, nikifor, krukar, mapa, przewodnik, uniwersytet warszawski, skpb, chatka, nieznajowa, bibliografia, , kupno, sprzedaż, posrednictwo, kupie dom, sprzedam dom, działke, franc josef, franz josef, spichlerzyk, spichlerz, boisko, stajnia, obora, strych, dach, eternit,